BEZPŁATNY EBOOK DLA MŁODYCH PRACOWNIKÓW

Zaczynasz karierę zawodową? Przetłumaczyłem dla Ciebie bezpłatnego ebooka o przezwyciężaniu trudności, które możesz napotkasz w pracy. Pobierz za darmo już dziś. Bez rejestracji. Bez zobowiązań.

Przygotowywałeś się do tego przez całe swoje życie. Nareszcie masz okazję, aby się wykazać. Przychodzisz do pracy, zapewne nieco przerażony, gotów do podjęcia obowiązków. Chcesz wykonać dobrą robotę. Lecz co to dokładnie oznacza i w jaki sposób powinieneś do tego podejść? Opanowałeś umiejętności niezbędne w szkole. Jednakże praca jest czymś zupełnie innym.

Ponad wszystko nie chciałbyś, aby Cię zwolniono. Prawda jest jednak taka, że większość pracowników zostaje zwolnionych przynajmniej raz w życiu, a czasami nawet kilkukrotnie. Na pewno można wyciągnąć z tego wnioski. Statystycznie największa szansa na zwolnienie przypada bowiem na Twoją pierwszą pracę. – Wstęp do książki „Jak zabłysnąć w swojej pierwszej pracy?”

Jak zabłysnąć w swojej pierwszej pracy? pióra Jeffreya A. Tuckera to zbiór tekstów adresowany do wszystkich młodych pracowników – zarówno tzw. millenialsów, jak i dopiero wchodzącej na rynek pracy generacji Z. Książka zawiera zestaw wskazówek, które sprawią, że znaczenie szybciej dowiecie się tego, co powinniście wiedzieć, gdy zaczynacie karierę zawodową. Większości z nich nikt nie nauczy Was w szkole. Taka wiedza przychodzi zwykle wraz z doświadczeniem. Niniejszy zbiór oferuje możliwość czerpania z tych doświadczeń bez potrzeby bolesnego przerabiania ich na własnej skórze. Co najważniejsze, Autorowi udało się zebrać uniwersalny zestaw rad, które jeszcze pewnie przez lata pozostaną aktualne.

Książka została opracowana i wydana dzięki zaangażowaniu i pomocy zarządu oraz członków Stowarzyszenia Libertariańskiego. Zachęcam do pobrania eBooka ze stron stowarzyszenia.

>>POBIERZ BEZPŁATNEGO EBOOKA<<

 

Książka jest dostępna w formatach PDF, EPUB i MOBI.

Kopię w formacie PDF można również pobrać z serwerów mojej strony TUTAJ.

>>Przejdź na stronę główną<<