O mnie

Nazywam się Łukasz Frontczak. Jestem niezależnym blogerem, publicystą i dziennikarzem. W latach 2015-16 byłem dziennikarzem Włocławskiej Telewizji Informacyjnej CW24tv. Ukończyłem Państwową Wyższą Szkołę Zawodową we Włocławku na kierunku filologia angielska, gdzie uzyskałem stopień naukowy licencjata. Absolwent III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej we Włocławku (LMK), gdzie uczęszczałem do klasy o profilu dziennikarsko-medialnym.

Jeśli wierzyć rodzinnym legendom, umiejętność czytania i pisania przyswoiłem na długo przed udręką państwowego nauczania, które potrafiło od samych początków zniechęcić mnie do szlachetnej sztuki kaligrafii. Na szczęście jednak postęp technologiczny wyposażył ludzkość w cudowne narzędzie zwane klawiaturą, które pozwoliło mi na poświęcenie się pracy nad moim potencjałem.

O czym jednak piszę? Mój wachlarz zainteresowań jest dość spory, jak również możliwości warsztatowe. Notki blogowe, artykuły prasowe, reportaże, wywiady (dwa ostatnie również w formie wideo), publikacje i książki, w tym także przekład tego typu tekstów z języka angielskiego.

Strona została podzielona na kilka części dla odróżnienia typów prezentowanych przeze mnie tekstów. W dziale „Artykuły” będę umieszczać teksty, których nie dotyczy zaszczyt publikacji w formie papierowej. Analogicznie więc w dziale „Publikacje” swoje miejsce znajdą teksty prasowe, akademickie oraz wydania książkowe lub ich fragmenty.  Dział „Video” zostanie poświęcony produkcjom audiowizualnym, które współtworzę lub tworzę sam – czy to dla telewizji czy na potrzeby mojego kanału YouTube. Są też sekcje „Tłumaczenia” i „Wywiady”. Natomiast sekcja „Blog” jest w całości poświęcona moim felietonom, komentarzom i opiniom, które będą zawierać nieco bardziej subiektywny punkt widzenia niż w pozostałych tekstach.

Życzę miłej lektury!

Łukasz Frontczak

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.